De la Ion Ionică By barzilaiendan on August 18, 2015 • ( 1 ) Share this: Share on X (Opens in new window) X Share on Facebook (Opens in new window) Facebook More Email a link to a friend (Opens in new window) Email Print (Opens in new window) Print Like Loading...‹ Mulțumim Otilia! Poate că iau și alții ideeaDream Catcher – muzica continentului american ›Categories: Maxime si cugetari Related Articles Perseverența este cheia biruinței tale Profitul prieteniei De unde bei apă? De la izvor sau de la robinete? Care este diferența între frică și îngrijorare?
Reblogged this on tineridelanganoi.