A cui e problema ? By barzilaiendan on September 9, 2014 • ( 1 ) Share this: Share on X (Opens in new window) X Share on Facebook (Opens in new window) Facebook More Email a link to a friend (Opens in new window) Email Print (Opens in new window) Print Like Loading...‹ Logică ireductibilăIt is here! Apple iPhone 6 ›Categories: Maxime si cugetari Related Articles Perseverența este cheia biruinței tale Profitul prieteniei De unde bei apă? De la izvor sau de la robinete? Care este diferența între frică și îngrijorare?
A lor.