A fost odată … o lume în alb și negru By barzilaiendan on October 5, 2020 • ( 0 ) Share this: Share on X (Opens in new window) X Share on Facebook (Opens in new window) Facebook More Email a link to a friend (Opens in new window) Email Print (Opens in new window) Print Like Loading...‹ A fost odată .. o lume în alb și negruDor de mine însumi … ›Categories: Articole de interes general Related Articles Orăcăieli în mlaștina politică românească Toate țările europene o duc mai rău decât cei mai săraci 20% din americani!!! Jocuri de gleznă în politică. Cine se luptă pentru acapărarea României? Gaza – o grădină transformată într-o fortăreață
Leave a comment