Am spus-o și eu, dar el o spune mai bine By barzilaiendan on January 1, 2024 • ( 0 ) Share this: Share on X (Opens in new window) X Share on Facebook (Opens in new window) Facebook More Email a link to a friend (Opens in new window) Email Print (Opens in new window) Print Like Loading...‹ Mesaje la început de an pentru tine1850 – 1900: Pe când clima era „perfectă”… ›Categories: Articole de interes general Related Articles Semnele nașterii din nou Ipocrizie „Cum bate vântul“ – deviza României Europenii descoperă friptura americană
Leave a comment