Doctorul naturalist – nu-l vorbiți de rău! By barzilaiendan on March 21, 2022 • ( 0 ) Share this: Share on X (Opens in new window) X Share on Facebook (Opens in new window) Facebook More Email a link to a friend (Opens in new window) Email Print (Opens in new window) Print Like Loading...‹ “the WHO committed the worst possible mistake in public health of the century “. Well understated Dr Campbell :((Adevărul amar despre zahăr ›Categories: Articole de interes general Related Articles Europenii descoperă friptura americană România încotro? O trestie cugetătoare sau un ciomag furios? De ce n-au obținut Obama, Clinton sau Bush așa ceva? Alzheimer în Babilon!
Leave a comment