Cu tableta, dar nu cu creta, la școală By barzilaiendan on July 12, 2018 • ( 0 ) În vizită la Școala Gimnazială Ștefești: ”În prima oră cu tabletele efectul a fost uimitor. Elevii m-au întrebat dacă pot să mai rămână o oră” Share this: Share on X (Opens in new window) X Share on Facebook (Opens in new window) Facebook More Email a link to a friend (Opens in new window) Email Print (Opens in new window) Print Like Loading...‹ În sfârșit, un american care le spune europenilor adevărul despre ipocrizia lor! Bravo Trump!!!Aferim! Marea Moschee din Bucureşti nu se mai construieşte! ›Categories: Articole de interes general Related Articles România încotro? O trestie cugetătoare sau un ciomag furios? De ce n-au obținut Obama, Clinton sau Bush așa ceva? Alzheimer în Babilon! Profitul prieteniei
Leave a comment