Rupere de nori By barzilaiendan on June 21, 2018 • ( 0 ) Am auzit, dar n0am văzut pănâ acum. Iată una din Australia: Share this: Share on X (Opens in new window) X Share on Facebook (Opens in new window) Facebook More Email a link to a friend (Opens in new window) Email Print (Opens in new window) Print Like Loading...‹ Convenția RBA 2018 – De la președinteȘi inginerii greșesc ? ›Categories: Articole de interes general Related Articles România încotro? O trestie cugetătoare sau un ciomag furios? De ce n-au obținut Obama, Clinton sau Bush așa ceva? Alzheimer în Babilon! Profitul prieteniei
Leave a comment