Am trăit s-o văd și p-asta! Întronarea lui Satan în Detroit, Michigan By barzilaiendan on July 26, 2015 • ( 0 ) N-aș fi crezut într-o mie de ani … America lui Satan vs. America lui Christos ? Share this: Share on X (Opens in new window) X Share on Facebook (Opens in new window) Facebook More Email a link to a friend (Opens in new window) Email Print (Opens in new window) Print Like Loading...‹ Un proverb cu caiEcouri la întrebarea ,,Cât de scump este un camp de tineret?“ ›Categories: Articole de interes general Related Articles PUBLICAȚIE BRITANICĂ: CEI CARE AU ANULAT VOTUL PENTRU GEORGESCU, S-AR PUTEA SĂ FI FĂCUT EXACT JOCUL LUI PUTIN Semnele nașterii din nou Ipocrizie „Cum bate vântul“ – deviza României
Leave a comment